SIENŲ ŠILTINIMAS

Sienų šiltinimas Iš išorės

Dažniausiai šiltinami iš monolito, silikatinių blokų ir keramzito blokelių pastatyti blokiniai namai. Tiesą sakant, šiltinimas iš lauko yra dažniausiai naudojamas, paprasčiausias ir efektyviausias gyvenamojo namo šiltinimo būdas, nes apšiltinus išorines sienas į namo vidų nepatenka šaltis ir vėjas, o nuo lietaus apsaugo fasado apdailos sluoksnis. Taigi namo šiltinimas iš išorės yra geresnis bei saugesnis dėl šių priežasčių: išnyksta pavojus dėl vadinamojo rasos taško atsiradimo, pelėsio, nesumažinamas patalpų plotas.
Siekiant didesnio pastatų energinio efektyvumo ir sveikesnės, patogesnės gyvenamosios aplinkos neišvengiamai tenka spręsti šilumos nuostolių mažinimo klausimus tiek statant naujus būstus, tiek ir renovuojant senus. Kad pasiektume norimą rezultatą ir gyventume šiltuose jaukiuose namuose, reikėtų atkreipti dėmesį į tinkamą, teisingą būstų šiltinimą.

Sienų šiltinimas iš vidaus

Vienas iš paprasčiausių būdų apšiltinti būstą – naudoti putų polistirolą. Nors šiltinimas iš išorės gali būti efektyvesnis, tačiau dažnai kyla įvairių problemų: reikia keisti pastato fasadą, dažnai toks šiltinimas efektyvus tik tuo atveju, jei šiltinamas visas pastatas, taip pat kyla ir biurokratinių kliūčių. Būtent dėl to siūlome šiltinti būstą iš vidaus. Putų polistirolo plokštėmis sienas

Vienas iš būdų apšiltinti būstą iš vidaus

Naudoti polistireninį putplastį kitaip vadinamą, putų polistirolą. Vidaus sienų apšiltinimą patogu atlikti, galima naudoti moderniausias technologijas, išsaugoma išorinė pastato apdaila. Nors šiltinimas iš išorės gali būti efektyvesnis, tačiau dažnai toks šiltinimas efektyvus tuo atveju, jei šiltinamos viso namo ar pastato išorinės sienos.

Išorės sienų įrengimo būdai

Temperatūros pokyčiai pavyzdys

Privačių, daugiabučių namų sienų šiltinimas, polisterenu, akmens vata.
Dedame struktūrinį tinką. Pilna apdaila. Ventiliuojami ekologiški fasadai. Pristatome medžiagas

Gaukite geriausią kainos pasiūlymą