PAMATŲ ŠILTINIMAS

Pamatų šiltinimas

Šiuo atveju termoizoliacija norima ne tik sumažinti energijos sąnaudas, bet ir siekiama pamatų patvarumo. Net tinkamai įrengti pamatai turi laikyti dešimtis, o gal ir šimtus metų. Netinkamai įrengtą pamatų termoizoliacinį sluoksnį ištaisyti brangu, todėl būtina iš karto naudoti tinkamas izoliacines medžiagas ir atlikti darbus pagal griežtas taisykles. Rūsio ir pamatų sienoms šiltinti keliami didesni atsparumo drėgmei reikalavimai, todėl tikslinga naudoti mažiau vandenį įgeriančias medžiagas, tokias kaip polistireninis putplastis.

Ko vertėtų nepamiršti?

Per požeminę dalį pastatas netenka 15–20 proc. bendros šilumos. Apšiltinus rūsį, smarkiai sumažėja šilumos nuostoliai, nes sienos yra apsaugotos nuo peršalimo, nesusidaro kondensatas, todėl nesikaupia drėgmė ir pelėsis.

Kodėl verta rinktis mus?

Dirbame pagal verslo liudijimą ir tik privatiems asmenims, tad galime pasiūlyti prieinamą kainą už gerą kokybę.

Nesiblaškome po objektus, vienu metu dirbame prie vieno namo. Tai reiškia, kad jūsų pamatų apšiltinimas neužsites. Dažniausiai užtrunkame iki pusantros savaitės

Pamatų šiltinimas, renovacija

Pamatams apšiltinti naudojamos grunto apkrovas atlaikantis polistireninis putplastis. Šią jo savybę nusako gniuždomojo įtempio vertė (kPa). Žinotina, kad ši savybė nesietina su polistireninio putplasčio tankiu, kaip kai kas mano.

Šiuo metu Lietuvos rinkoje tiekiamo polistireninio putplasčio tankis kinta nuo 9 kg/m3 iki 34 kg/m3

Namo pamatų šiltinimo kaina, nustatoma apžiūrėjus pastatą ar pastato pamatų brėžinius kuriam reikia šiltinti pamatus

Kainoraštis, statybos darbai 2020 metų

Gaukite geriausią kainos pasiūlymą